www.fotoklub-havirov.cz
při MKS Havířov
sdružení amatérských fotografů
Snění
lights
vyber34
Na hraně
Poslední přidané fotografie:


REGIONFOTO 2019 - osmý ročník tradiční výstavy fotoklubů je zde

2019-03-01

Největší projekt společných výstav fotoklubů pořádaný na území naší republiky stojí před svou osmou kapitolou. Opět po dvou letech se v Havířově uskuteční výstava fotoklubů z ostravského, karvinského, frýdecko-místeckého a těšínského regionu. REGIONFOTO 2019 je zde!

Vlastimil Schindler vystavuje v Uničově

2019-02-26

Vlastimil Schindler, člen našeho fotoklubu, se vypravuje do svého rodného města Uničova. V tamní Galerii v Křížové chodbě představí soubor svých fotografií uničovských zákoutí. Výstava bude zahájena 7. března a potrvá do 12. května.

Čtyři členové Fotoklubu Havířov - Tři dny u jantarového moře

2019-01-30

Jeden autor? Dva autoři? V naší Galerii Po schodech se takováto autorská obsazení výstav běžně kombinují. Nyní se ale představí se společným tématem rovnou čtveřice autorů! Členové Fotoklubu Havířov Rostislav Chapčák, Jiří Nohel, Kamil Übelauer a Petr Žyrek vyrazili v srpnu loňského roku na společnou minivýpravu na pobřeží Baltského moře do Polska a tato společná výstava celou akci završuje. Čtyři různé pohledy na zajímavá místa, krátká beseda s promítáním v rámci zahájení výstavy, drobné pohoštění. To vše bude připraveno v pondělí 11. února 2019 v tradičních 18 hodin na hosty, kteří si toto téma nebudou chtít nechat ujít. Výstava potrvá až do začátku dubna. Srdečně zveme.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!