www.fotoklub-havirov.cz
spolek amatérských fotografů a příznivců fotografie
Řepka 2
Silence
Passo Giau - Averau
Ležící
Poslední přidané fotografie:


Výstava Fotoklubu Havířov v polském městě Jastrzebie-Zdrój

2020-01-16

Havířov a Jastrzebie-Zdrój jsou partnerskými městy. Fotoklub Havířov měl v minulosti již dvakrát možnost prezentovat tvorbu svých členů na půdě tamního Domu kultury, a to v prostorách Galerie Epicentrum. Bylo tomu tak v letech 2015 a 2017 a naše expozice se v obou případech setkala s poměrně kladnými ohlasy. Nyní tedy přichází čas na třetí výstavu, ta se uskuteční v termínu 24. ledna – 21. února 2020. Se svou tvorbou se představí všech 11 členů Fotoklubu Havířov, k vidění bude 44 exponátů. Vernisáž proběhne v pátek 24. ledna od 17 hodin a my se budeme těšit nejen na hosty výstavy, ale i na jejich ohlasy. Srdečně zveme.

Roman Dzik - Polská Sahara

2019-11-28

Pátou desítku výstav v naší Galerii Po schodech odstartuje Roman Dzik, člen Fotoklubu Havířov. K příležitosti svého letošního životního jubilea připravil výstavu s názvem Polská Sahara. Zahájení se uskuteční v pondělí 9. prosince 2019 v 18 hodin a výstava potrvá až do začátku února. Srdečně zveme.

Pár vět o současné činnosti a plánovaných aktivitách Fotoklubu Havířov

2019-09-24

Po letní pauze vstupuje Fotoklub Havířov do 17. sezóny své novodobé existence. Konec té uplynulé přinesl několik zásadních událostí a následující období bude událostmi přímo nabité. Nejprve ale stručné ohlédnutí …

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!