Náhodný výběr z našich fotografií:


Roman Dzik - Meandry Lučiny jinak

2022-11-25

Výstava v Galerii Po schodech s pořadovým číslem 51 představí soubor fotografií pořízených v blízkém okolí města Havířova. Námětem bude řeka Lučina a název výstavy zní Meandry Lučiny jinak. Autorem výstavy je člen Fotoklubu Havířov Roman Dzik. Výstava bude zahájena v pondělí 12. prosince 2022 v 18 hodin a potvrá do začátku února příštího roku. Srdečně zveme.

Vstupujeme do dalšího ročníku mapového okruhu

2022-11-02

Fotoklub Havířov je již od roku 2019 účastníkem Moravskoslezského mapového okruhu. V této ročníkové soutěži fotoklubů jsme v konkurenci dalších 10 fotoklubů z celé Moravy a Slezska dosáhli nejlépe na 5. místo (hned při naší premiérové účasti), v dalších dvou ročnících jsme si už o něco pohoršili, nicméně hlavní poslání účasti v této soutěži bylo vždy beze zbytku naplněno – po celý rok se věnujeme diskusi a hodnocení fotografií dalších autorů z řad soutěžících fotoklubů, za celý ročník jich projde našimi bedlivými zraky celkem 165 …

Výstava fotoklubu k 20. výročí jeho novodobé existence

2022-09-19

Galerie Po schodech bude svědkem významné události. Výstavy se v ní konají od roku 2013 a právě tato bude jubilejní padesátá. Fotoklub Havířov si nemohl najít lepší příležitost pro uskutečnění výstavy, která je pořádána ku příležitosti 20 let jeho novodobé existence. Budeme tedy slavit, a to dvojnásobně … Současných 9 členů fotoklubu Havířov představí výběr ze svých fotografií. Tematicky není výstava nijak ukotvená, každý ze členů se totiž věnuje jinému žánru. Návštěvník výstavy se tak může těšit na rozmanitost motivů. Zahajujeme v pondělí 10. října 2022 v 18 hodin a výstava bude k vidění do začátku prosince. Srdečně zveme.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!