REGIONFOTO 2022 - devátý ročník výstavy se koná v dubnu v Havířově

2022-03-02

Devátý ročník tradiční společné výstavy fotoklubů se měl původně uskutečnit v loňském roce, restrikce spojené s epidemií koronaviru však její konání znemožnily. Po stanovení náhradního termínu nezbývalo než doufat ve zlepšení epidemiologické situace a věřit, že veškerá restriktivní opatření buďto pominou, nebo budou nastavena do podoby, která umožní výstavu tohoto rozsahu uspořádat bez jakýchkoliv omezení. Zdá se, že vše je na dobré cestě a výstava tak může proběhnout ve své tradiční podobě a bez limitovaných podmínek pro přístup veřejnosti.

Fotoklub Havířov s radostí konstatuje, že zájem okolních fotoklubů o účast na letošní výstavě je opět enormní. Účastnit se jí bude celkem 13 fotoklubů včetně dvou ze sousedního Polska. Jde o nejvyšší počet vystavujících subjektů v historii tohoto projektu!

Účastníci výstavy: Fotoklub Orlová, Fotoklub Karviná, Fotoklub Bohumín, Fotoklub K3 Bohumín, Fotoklub Ostrava, Fotoklub STEEL Třinec, Fotografický obzor Český Těšín, Fotoklub Zvonek Dolní Žukov, Art Collegium Frýdek-Místek, Fotopozitiv Frýdek-Místek, BTF Bielsko-Biala (pl), CTF Cieszyn (pl) a pořadatelský Fotoklub Havířov

Výstava REGIONFOTO 2022 se uskuteční v dubnu, místem konání bude tradičně Výstavní síň Viléma Wünscheho v KD Leoše Janáčka v Havířově. Zahájení výstavy se uskuteční v úterý 5. dubna 2022 v 18 hodin. Všechny příznivce dobré fotografie srdečně zveme, po třech letech se mohou opět těšit na rozsáhlou expozici tvorby více než stovky fotografů z nejbližšího o­kolí.

.

regionfoto_2022_fkh

Vytisknout článek
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!